- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тирбушони и други аксесоари |
|
| Culoare | Gri, Albastru |
| Tip produs | Tirbuşon |
| Material | Plastic |
| Caracteristici cheie | Multifuncțional |
| Număr / set | 1 |
| Tip tirbușon | Clasic |
| Înălţime | 5 cm |
| Lăţime | 8 cm |
| Lungime | 10.5 cm |