- Χωρίς απόθεμα
Тип монтиране: Вграждане
Дизайн: Телескопичен
Тип контролен панел Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Функции: Осветление
Цвят: Сив
Минимален въздушен поток 220.8 м³/н
Mаксимален въздушен поток 325.1 м³/н
Ниво на шум: 64 dB, 58 dB
Мощност: 65 W
Нива на мощност: 2
Енергиен клас Клас B
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас E
Годишна енергийна консумация: 27 kWh
Височина: 43 cm
Ширина: 60 cm
Ширина за вграждане : 60 cm
Дълбочина за вграждане: 28 cm
Диаметър на вентилатора: 140 мм
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип монтиране: Вграждане
Дизайн: Телескопичен
Тип контролен панел Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Функции: Осветление
Цвят: Сив
Минимален въздушен поток 220.8 м³/н
Mаксимален въздушен поток 325.1 м³/н
Ниво на шум: 64 dB, 58 dB
Мощност: 65 W
Нива на мощност: 2
Енергиен клас Клас B
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас E
Годишна енергийна консумация: 27 kWh
Височина: 43 cm
Ширина: 60 cm
Ширина за вграждане : 60 cm
Дълбочина за вграждане: 28 cm
Диаметър на вентилатора: 140 мм
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 65 W |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB |
| Ελάχιστη ροή αέρα | 220 m³/n |
| Μέγιστη ροή αέρα | 325 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Inox |
| Σχέδιο | Τηλεσκοπικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Γ |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,2 μ |