- Stoc epuizat
Тип монтиране: Вграждане
Дизайн: Телескопичен
Тип контролен панел Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Функции: Осветление
Цвят: Сив
Минимален въздушен поток 220.8 м³/н
Mаксимален въздушен поток 325.1 м³/н
Ниво на шум: 64 dB, 58 dB
Мощност: 65 W
Нива на мощност: 2
Енергиен клас Клас B
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас E
Годишна енергийна консумация: 27 kWh
Височина: 43 cm
Ширина: 60 cm
Ширина за вграждане : 60 cm
Дълбочина за вграждане: 28 cm
Диаметър на вентилатора: 140 мм
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип монтиране: Вграждане
Дизайн: Телескопичен
Тип контролен панел Механичен
Материал: Инокс
Тип филтър: Измиващ се
Брой филтри: 2
Материал филтър: Алуминий
Тип светлина: LED
Брой лампички: 1
Функции: Осветление
Цвят: Сив
Минимален въздушен поток 220.8 м³/н
Mаксимален въздушен поток 325.1 м³/н
Ниво на шум: 64 dB, 58 dB
Мощност: 65 W
Нива на мощност: 2
Енергиен клас Клас B
Динамична ефективност на потока: Клас E
Ефективност на осветлението : Клас A
Ефективност на филтъра за мазнини: Клас E
Годишна енергийна консумация: 27 kWh
Височина: 43 cm
Ширина: 60 cm
Ширина за вграждане : 60 cm
Дълбочина за вграждане: 28 cm
Диаметър на вентилатора: 140 мм
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 65 W |
| Trepte putere | 2 |
| Nivel zgomot | 63 dB |
| Debit minim de aer absorbit | 220 m³/h |
| Debit maxim de aer absorbit | 325 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Gri |
| Material | Inox |
| Design | Telescopic |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Eficienta energetica | Clasa C |
| Latime | 60 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |