- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 95 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 280 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος φωτός | Αλογόνο |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Σχέδιο | Συμβατικός |
| Αριθμός λαμπτήρων | 1 |
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Α |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 47 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,8 μ |