- -7,67 €
- Stoc epuizat

- 1 motor
- Putere motor 95W
- Capacitate de absorbtie: 280 mc/h
- Tip standard de instalare
- Dimensiune 60 cm
- Filtru tip aluminiu
- Lungime cablu 1,5 m
- Nivel de zgomot 48 dBA
- Protectie termica 120 grade
- Tensiune 220 / 240V, 50Hz
- Lampa cu halogen de 15W
- Dimensiunea orificiului de evacuare a aerului 120 mm
- Culoare alba
- Dimensiuni:
Inaltime 13 cm
Latime 60 cm
Adancime 47 cm
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- 1 motor
- Putere motor 95W
- Capacitate de absorbtie: 280 mc/h
- Tip standard de instalare
- Dimensiune 60 cm
- Filtru tip aluminiu
- Lungime cablu 1,5 m
- Nivel de zgomot 48 dBA
- Protectie termica 120 grade
- Tensiune 220 / 240V, 50Hz
- Lampa cu halogen de 15W
- Dimensiunea orificiului de evacuare a aerului 120 mm
- Culoare alba
- Dimensiuni:
Inaltime 13 cm
Latime 60 cm
Adancime 47 cm
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 95 W |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 280 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Alb |
| Material | Aluminiu |
| Tip lumina | Halogen |
| Functii | Iluminat |
| Design | Convenţional |
| Numar becuri | 1 |
| Numar filtre | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Inaltime | 13 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |