- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 142 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 55 dB |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σχέδιο | Διακοσμητικός |
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ενεργειακή κλάση | Κλάση Β |
| Πλάτος | 60 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |