- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 142 W |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Nivel zgomot | 55 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Culoare | Alb |
| Design | Decorativ |
| Numar filtre | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Eficienta energetica | Clasa B |
| Latime | 60 cm |
| Garanție | 24 месеца |