- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 110 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 72 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 350 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 2 |
| Τύπος φίλτρου | Алуминиев |
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος φωτός | LED |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Σχέδιο | Τηλεσκοπικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία D |
| Πλάτος | 60 cm |
| Εγγύηση | 60 месеца |