- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 110 W |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 350 m³/h |
| Numar motoare | 2 |
| Tip filtru | Алуминиев |
| Culoare | Inox |
| Tip lumina | LED |
| Functii | Iluminat |
| Design | Telescopic |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa D |
| Latime | 60 cm |
| Garanție | 60 месеца |