- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 142 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB, 56 dB |
| Ελάχιστη ροή αέρα | 451 м³/н |
| Μέγιστη ροή αέρα | 650 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος φωτός | LED |
| Σχέδιο | Διακοσμητικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Ανακυκλοφορία |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία D |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 87 kWh |
| Βάρος | 10 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |