- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 142 W |
| Trepte putere | 3 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Nivel zgomot | 63 dB, 56 dB |
| Debit minim de aer absorbit | 451 м³/н |
| Debit maxim de aer absorbit | 650 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Alb |
| Tip lumina | LED |
| Design | Decorativ |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | Recirculare |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa D |
| Consum anual energie | 87 kWh |
| Greutate | 10 Kg |
| Garanție | 24 luni |