- -12,83 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 95 W |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 46 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 420 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 2 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Inox |
| Σχέδιο | Τηλεσκοπικός |
| Αριθμός φίλτρων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Α |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,8 μ |