- -12,83 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 95 W |
| Trepte putere | 2 |
| Nivel zgomot | 46 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 420 m³/h |
| Numar motoare | 2 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Argint |
| Material | Inox |
| Design | Telescopic |
| Numar filtre | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Latime | 60 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |