- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Абсорбатори |
|
| Εξουσία | 110 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Μέγιστη ροή αέρα | 280 m³/n |
| Αριθμός κινητήρων | 1 |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος φωτός | LED |
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Σχέδιο | Τηλεσκοπικός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Μέθοδος εξαερισμού | Εξερχόμενος |
| Υλικό φίλτρου | Αλουμίνιο |
| Υψος | 17.2 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 50 cm |
| Βάρος | 5.3 Kg |
| Εγγύηση | 60 месеца |