- -7,67 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Hota telescopica Tesla DT600SX
- 1 motor
- Putere motor: 110 W
- Volum aer: 280 m³/h
- Iluminare: 5W
- 2 filtre din aluminiu
- 3 viteze
- Zgomot: 65 dB
- Dimensiunea conductei: Ф120
- Latime: 60 cm
- Dimensiuni (IxLxL): 17,2 x 60 x 32/50 cm
- Greutate: 5,3 kg
- Culoare: inox
Fisa tehnica
Абсорбатори |
|
| Putere | 110 W |
| Trepte putere | 3 |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Debit maxim de aer absorbit | 280 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Tip filtru | Spălat |
| Culoare | Argint |
| Tip lumina | LED |
| Functii | Iluminat |
| Design | Telescopic |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Metoda de ventilare | De ieșire |
| Material filtru | Aluminiu |
| Inaltime | 17.2 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Greutate | 5.3 Kg |
| Garanție | 60 месеца |