- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хлебопекарни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 850 W |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Καθυστερημένη έναρξη, Παράθυρο παρατήρησης, Ρυθμίσεις για την κρούστα |
| Αριθμός προγραμμάτων | 15 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Χωρητικότητα | 1.6 Kg |
| Βαθμός σκοτάδι | 3 |
| Αριθμός αναδευτήρων | 2 |
| Πλάτος | 26.8 cm |
| Βάθος | 41 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |