- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хлебопекарни |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 850 W |
| Functii | Conservarea căldurii, Start intarziat, Fereastră de observare, Setări de crustă |
| Numar programe | 15 |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Capacitate | 1.6 Kg |
| Grade rumenire | 3 |
| Numar palete | 2 |
| Latime | 26.8 cm |
| Adancime | 41 cm |
| Garanție | 24 luni |