- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хлебопекарни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 500 W |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Παράθυρο παρατήρησης, Χρονοδιακόπτης, Ρυθμίσεις για την κρούστα, Προστασία από υπερθέρμανση, Λειτουργία γιαουρτιού |
| Αριθμός προγραμμάτων | 19 |
| Τύπος προγράμματος | Βασική, Μαρμελάδα, Ψωμί χωρίς γλουτένη, Ψωμί ολικής αλέσεως, Γαλλικό ψωμί, Ζύμη, Επιδόρπιο, Ζυμαρικά, Γιαούρτι, Ζύμη πίτσας, Ρύζι |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Χωρητικότητα | 500/750/1000 g |
| Βαθμός σκοτάδι | 3 |
| Αριθμός αναδευτήρων | 1 |
| Πλάτος | 27.2 cm |
| Μήκος | 33.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 95 cm |
| Βάρος | 5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |