- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хлебопекарни |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Negru |
| Putere | 500 W |
| Functii | Conservarea căldurii, Fereastră de observare, Temporizator, Setări de crustă, Protecție împotriva supraîncălzirii, Funcția de iaurt |
| Numar programe | 19 |
| Tip programe | Primar, Gem, Gluten, Pâine de cereale integrale, paine frantuzeasca, Aluat, Desert, Paste, Iaurt, aluat de pizza, Orez |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Capacitate | 500/750/1000 g |
| Grade rumenire | 3 |
| Numar palete | 1 |
| Latime | 27.2 cm |
| Lungime | 33.5 cm |
| Lungime cablu | 95 cm |
| Greutate | 5 Kg |
| Garanție | 24 luni |