
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 19.5 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Λειτουργία Turbo, Φωτισμός |
| Βάθος | 25 cm |
| Βάρος | 2.8 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Υφασμα |
| Υλικό σωλήνων | Αλουμίνιο |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED |
| Εξουσία | 180 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 50 min |
| Χωρητικότητα | 0.7 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 75 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |