
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb |
| Latime | 19.5 cm |
| Functii | Filtru de spălare, Funcția turbo, Iluminat |
| Adancime | 25 cm |
| Greutate | 2.8 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Textile |
| Material tub | Aluminiu |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Putere | 180 W |
| Autonomie acumulator | 50 min |
| Capacitate colectare | 0.7 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Garanție | 24 luni |