(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 110 cm |
| Πλάτος | 19.5 cm |
| Βάθος | 25 cm |
| Βάρος | 2.8 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία, Στρώματα, Υφασμα |
| Υλικό σωλήνων | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | Миещ се |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED |
| Εξουσία | 180 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 180 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 50 min |
| Χωρητικότητα | 0.7 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 75 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |