
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 110 cm |
| Latime | 19.5 cm |
| Adancime | 25 cm |
| Greutate | 2.8 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie, Saltele, Textile |
| Material tub | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | Миещ се |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Putere | 180 W |
| Putere de aspirare | 180 W |
| Autonomie acumulator | 50 min |
| Capacitate colectare | 0.7 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Garanție | 24 месеца |