(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Πλάτος | 34.5 cm |
| Βάρος | 3.2 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Σταθμός ανεφοδιασμού, Αξεσουάρ για τρίχωμα από ζώα |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED, Οθόνη LED |
| Εξουσία | 160 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 20000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 1000 ml |
| Εύρος εργασίας | 140 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |