(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb, Gri |
| Latime | 34.5 cm |
| Greutate | 3.2 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Accesorii incluse | Stație de pornire, Accesoriu pentru blană de animale |
| Tehnologii | Iluminare LED, Display LED |
| Putere | 160 W |
| Putere de aspirare | 20000 Pa |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 1000 ml |
| Raza de operare | 140 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |