(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 117.8 cm |
| Πλάτος | 34.5 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Φωτισμός, Αισθητήρας σκόνης |
| Βάρος | 3.2 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 185 W |
| Χωρητικότητα | 1000 ml |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |