(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 117.8 cm |
| Latime | 34.5 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila, Iluminat, Senzor de praf |
| Greutate | 3.2 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 185 W |
| Capacitate colectare | 1000 ml |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |