- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 72 cm |
| Πλάτος | 32.4 cm |
| Βάθος | 26.8 cm |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 230 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 22000 Pa |
| Χωρητικότητα | 1 L |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |