- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 72 cm |
| Latime | 32.4 cm |
| Adancime | 26.8 cm |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 230 W |
| Putere de aspirare | 22000 Pa |
| Capacitate colectare | 1 L |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |