(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Υψος | 73.8 cm |
| Πλάτος | 33.2 cm |
| Λειτουργίες | Wi-Fi |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Филтър Hepa, Wi-Fi, Αυτοκαθαριζόμενο |
| Εξουσία | 180 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 21000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 65 min |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 80 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |