(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Inaltime | 73.8 cm |
| Latime | 33.2 cm |
| Functii | Wi-Fi |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Филтър Hepa, Wi-Fi, Auto-curățare |
| Putere | 180 W |
| Putere de aspirare | 21000 Pa |
| Autonomie acumulator | 65 min |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Garanție | 24 luni |