- -23,51 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μπρούντζος, Μαύρο |
| Υψος | 114 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Φίλτρο που πλένεται, Λυχνία ένδειξης, Φωτισμός, Κινούμενα μέρη |
| Βάρος | 3.2 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Στρώματα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Εξουσία | 520 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 230 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 80 min |
| Χωρητικότητα | 0.9 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 84 dB (A) |
| Εγγύηση | 24 μήνες |