- -23,51 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Bronz, Negru |
| Inaltime | 114 cm |
| Latime | 28 cm |
| Functii | Regulator de putere, Filtru de spălare, Indicator luminos, Iluminat, Piese detașabile |
| Greutate | 3.2 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Saltele |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 520 W |
| Putere de aspirare | 230 AW |
| Autonomie acumulator | 80 min |
| Capacitate colectare | 0.9 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 84 dB (A) |
| Garanție | 24 luni |