- -255,18 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι, Κόκκινο |
| Υψος | 25.9 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση, Κινούμενα μέρη |
| Βάθος | 25 cm |
| Βάρος | 2.6 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Εξουσία | 525 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 151 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 0.76 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 87 dBA |
| Εγγύηση | 24 μήνες |