- -255,18 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri, Rosu |
| Inaltime | 25.9 cm |
| Functii | Regulator de putere, Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii, Piese detașabile |
| Adancime | 25 cm |
| Greutate | 2.6 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 525 W |
| Putere de aspirare | 151 AW |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.76 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 87 dBA |
| Garanție | 24 luni |