(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υψος | 114 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση, Φωτισμός |
| Βάθος | 26 cm |
| Βάρος | 3.17 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Εξουσία | 30 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 30 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 20 min |
| Χωρητικότητα | 0.7 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |