(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Albastru |
| Inaltime | 114 cm |
| Latime | 25 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii, Iluminat |
| Adancime | 26 cm |
| Greutate | 3.17 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 30 W |
| Putere de aspirare | 30 W |
| Autonomie acumulator | 20 min |
| Capacitate colectare | 0.7 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |