- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μπεζ, Χρυσό |
| Υψος | 118 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Контрол панел върху ръкохватката, Προστασία από υπερθέρμανση, Φωτισμός, Κινούμενα μέρη |
| Βάθος | 25.5 cm |
| Βάρος | 2.8 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες, Στρώματα |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | HEPA, Φωτισμός LED, Οθόνη LED |
| Εξουσία | 600 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 50 kPa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 80 min |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 21.6 V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |