- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Bej, De aur |
| Inaltime | 118 cm |
| Latime | 29 cm |
| Functii | Regulator de putere, Baterie reincarcabila, Panou de control pe mâner, Protecție împotriva supraîncălzirii, Iluminat, Piese detașabile |
| Adancime | 25.5 cm |
| Greutate | 2.8 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure, Saltele |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | HEPA, Iluminare LED, Display LED |
| Putere | 600 W |
| Putere de aspirare | 50 kPa |
| Autonomie acumulator | 80 min |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Tensiune alimentare | 21.6 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Garanție | 24 luni |