- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υψος | 122 cm |
| Πλάτος | 26.5 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης |
| Βάθος | 26.5 cm |
| Βάρος | 5.8 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Dual Cyclone Filter |
| Ισχύς καθαρισμού | 21 kPa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 65 min |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dBA |
| Εγγύηση | 24 μήνες |