- Produs nou
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Inaltime | 122 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator luminos |
| Adancime | 26.5 cm |
| Greutate | 5.8 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Dual Cyclone Filter |
| Putere de aspirare | 21 kPa |
| Autonomie acumulator | 65 min |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 78 dBA |
| Garanție | 24 luni |