- Νέο προϊόν

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 116.1 cm |
| Πλάτος | 3.8 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση, Φωτισμός, Κινούμενα μέρη |
| Βάθος | 20.6 cm |
| Βάρος | 0.9 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Σκληρές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους, Σταθμός ανεφοδιασμού |
| Εξουσία | 55 AW |
| Ισχύς καθαρισμού | 55 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 30 min |
| Χωρητικότητα | 80 ml |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |