- Produs nou

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 116.1 cm |
| Latime | 3.8 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii, Iluminat, Piese detașabile |
| Adancime | 20.6 cm |
| Greutate | 0.9 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Suprafețe dure |
| Material tub | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste, Stație de pornire |
| Putere | 55 AW |
| Putere de aspirare | 55 AW |
| Autonomie acumulator | 30 min |
| Capacitate colectare | 80 ml |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |