- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 110 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αυτόματος καθαρισμός, Контрол панел върху ръкохватката, Προστασία από υπερθέρμανση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Λειτουργία Turbo |
| Βάθος | 30 cm |
| Βάρος | 5.1 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Ισχύς καθαρισμού | 18000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 50 min |
| Χωρητικότητα | 780 ml |
| Εύρος εργασίας | 297 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |