- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 110 cm |
| Latime | 29 cm |
| Functii | Regulator de putere, Baterie reincarcabila, Curățarea automată, Panou de control pe mâner, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicatorul bateriei de evacuare, Funcția turbo |
| Adancime | 30 cm |
| Greutate | 5.1 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere de aspirare | 18000 Pa |
| Autonomie acumulator | 50 min |
| Capacitate colectare | 780 ml |
| Raza de operare | 297 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |