- -25,05 €
- Χωρίς απόθεμα
- Υλικό: Μπαμπού
- Διαστάσεις:
Ύψος: 81 cm
Πλάτος: 48 cm
Βάθος: 38 cm
- 4 τροχοί, 2 από τους οποίους μπορούν να κλειδώσουν
- Ανθεκτικό στη θερμότητα επάνω μέρος
- Εύκολη εγκατάσταση
- Χρώμα: Καφέ
- Βάρος: 8,3 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Υλικό: Μπαμπού
- Διαστάσεις:
Ύψος: 81 cm
Πλάτος: 48 cm
Βάθος: 38 cm
- 4 τροχοί, 2 από τους οποίους μπορούν να κλειδώσουν
- Ανθεκτικό στη θερμότητα επάνω μέρος
- Εύκολη εγκατάσταση
- Χρώμα: Καφέ
- Βάρος: 8,3 Kg
Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Υλικό | Ξύλο |
| Υψος | 81 cm |
| Πλάτος | 48 cm |
| Μήκος | 38 cm |
| Βάρος | 8.3 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 3 |
| Τύπος Προϊόντος | Кухненска количка |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |