- -25,05 €
- Stoc epuizat
- Material: bambus
- Dimensiuni: Inaltime: 81 cm, Latime: 48 cm, Adancime: 38 cm
- 4 roti, dintre care 2 pot fi blocate
- Blat rezistent la caldura
- Instalare usoara
- Culoarea maro
- Greutate: 8,3 Kg(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Material: bambus
- Dimensiuni: Inaltime: 81 cm, Latime: 48 cm, Adancime: 38 cm
- 4 roti, dintre care 2 pot fi blocate
- Blat rezistent la caldura
- Instalare usoara
- Culoarea maro
- Greutate: 8,3 KgFisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Maro |
| Material | Lemn |
| Înălţime | 81 cm |
| Lăţime | 48 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Greutate | 8.3 Kg |
| Numărul de niveluri | 3 |
| Tip produs | Кухненска количка |
| Tipul de montare | Свободностоящ |