- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Υλικά δίσκων | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Υψος | 5.5 cm |
| Πλάτος | 55.9 cm |
| Μήκος | 39.5 cm |
| Βάρος | 1.03 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 1 |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзер за прибори |
| Τύπος στήριξης | Свободностоящ |