- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Materiale pentru tavi | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Material | Plastic |
| Înălţime | 5.5 cm |
| Lăţime | 55.9 cm |
| Lungime | 39.5 cm |
| Greutate | 1.03 Kg |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Tip produs | Tava tacamuri |
| Tipul de montare | Свободностоящ |