- -22,50 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки и стойки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Καφέ |
| Υλικό | Ξύλο |
| Υψος | 7.9 cm |
| Πλάτος | 37 cm |
| Μήκος | 37 cm |
| Βάρος | 11.44 Kg |
| Αριθμός επιπέδων | 4 |
| Τύπος Προϊόντος | Сервизна количка |
| Τύπος στήριξης | Свободностояща |